Strona główna Internet Aid4Mail 5

Aid4Mail 5

212
PODZIEL SIĘ

Potrzebujesz skutecznego narzędzia do wyszukiwania, konwersji, migracji i archiwizacji poczty e-mail? Najlepszym programem tego rodzaju, stosowanym w kryminalistyce i eDiscovery jest Aid4Mail 5. Dzisiaj poznasz bliżej to oprogramowani, dowiesz się, jakie ma funkcje i gdzie najlepiej je nabyć.

Aid4Mail 5 – narzędzie dla profesjonalistów

Oprogramowanie to szybko i sprawnie przetwarza nawet ogromne ilości danych, zgromadzonych na poczcie e-mail. Aid4Mail 5 jest bardzo wszechstronny, ponieważ obsługuje ponad 40 różnych programów pocztowych oraz formatów, takich jak OST i OLM, a także HTML, XML, TSV i SeaMonkey. Program przetwarza archiwa Google, a także wszystkie formaty z lub bez zainstalowanego Outlooka.

Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość uzyskiwania dostępu do plików poczty z dowolnych lokalnych urządzeń pamięci masowej, takich jak np. zewnętrzne dyski USB, sieci lub konta zdalne. Aid4Mail 5 może przetwarzać pliki i foldery odłączone od programu pocztowego. Oprogramowanie to odznacza się intuicyjnym w obsłudze interfejsem użytkownika. Praca z Aid4Mail 5 jest prosta, a konfigurowanie zadań nie nastręcza trudności.

Możliwości i zalety Aid4Mail 5

  • Wyszukiwanie, konwersja, filtrowanie, stemplowanie e-maili.
  • Migracja i archiwizacja poczty e-mail.
  • Szybkie przetwarzanie nieograniczonej liczby baz e-mailowych (własnych, jak i pochodzących ze źródeł zewnętrznych).
  • Możliwość tworzenia skryptów Pythona do zaawansowanego wyszukiwania.
  • Konfiguracja i uruchamianie wielu sesji bezpośrednio w głównym interfejsie.
  • Konwersja pomiędzy dowolną kombinacją formatów, w tym PST na PST. Program nie ma ograniczeń dotyczących kombinacji formatu źródłowego i docelowego, nawet między formatami Outlooka.
  • Zaawansowane przetwarzanie przyrostowe. Użytkownik może kontynuować poprzednią konwersję w miejscu, w którym ją przerwał.
  • Wygodna organizacja pracy. Zadania można podzielić na projekty, które mogą zawierać dowolną liczbę sesji. Użytkownik może się pomiędzy nimi szybko przełączać, co znacznie skraca czas pracy.

Aid4Mail 5 – wersje licencji

Oprogramowanie to możesz nabyć w jednej z trzech komercyjnych wersji: Aid4Mail Converter, Investigator lub Enterprise. Jeśli interesuje Cię zakup najlepiej odwiedź stronę https://www.vebo.pl/aid4mail-converter-investigator-enterprise. Znajdziesz tam szczegółowe informacje o programie, wyszczególnienie funkcji i opis możliwości, jak i również dowiesz się więcej na temat wersji licencji. Na stronie sklepu możesz także pobrać podręcznik użytkownika.

Odwiedź sklep vebo.pl i wyszukuj informacje z Aid4Mail 5!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here