Strona główna Finanse i praca Jak pomóc frankowiczom

Jak pomóc frankowiczom

5415
PODZIEL SIĘ

Osoby posiadające kredyty we frankach szwajcarskich mogą dzisiaj liczyć na pomoc kancelarii i najlepszych prawników. To bardzo dobra wiadomość dla nas. Wysyłanie pism do banku nic nie daje. Jeśli nie zabierze się za to ktoś, kto ma w tym doświadczenie i wiedzę to nie będą nas traktować poważnie to, dlatego trzeba będzie jak najszybciej coś z tym zrobić. Nie jest tajemnicą, że kredyty frankowe kancelaria Wrocław, które zaciągnęliśmy były pułapką. Banki chciały jak najwięcej na tym zyskać i jak na razie w wielu przypadkach im się to udaje. 

Trudna walka z bankami

Nie będzie to łatwa walka i nie będzie tak, że wystarczy jedna rozprawa, aby wygrać i odzyskać swoje pieniądze. Niestety banki również zatrudniają specjalistów, którzy będą nam próbowali udowodnić, że nie są winni. To, dlatego w takich sytuacjach polega się na osobach, które mają bardzo duże doświadczenie, bo wiemy, że na pewno sobie z tymi trudnymi sprawami na spokojnie poradzą.

Unieważnienie i odfrankowanie kredytu

Jedno i drugie jest jak najbardziej możliwe. Wielu osobom się udało i nam również się to uda. Z tym, że te osoby same nie działały. To były osoby, które działamy w porozumieniu z prawnikami. Oni znaleźli nieprawidłowe zapisy w umowach i aneksach i wykorzystali to przeciwko bankom. Dzisiaj te osoby uzyskały pieniądze, które im się należały, dlatego jeśli chcemy uzyskać taki sam efekt to nie pozostaje nam nic innego jak szybko się z nimi skontaktować. Prawnicy są w stanie bardzo szybko i za darmo sprawdzić naszą umowę kredytową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here