Strona główna Dom i ogród Jak skutecznie wyczyścić panele

Jak skutecznie wyczyścić panele

297
PODZIEL SIĘ

Mycie podłóg nie należy do przyjemnych czynności i jest nielubianym obowiązkiem, który jednak trzeba wykonywać systematycznie. Tradycyjne narzędzia sprzątające takie mop z wodą i detergentem zabierają sporo czasu i energii, a nie przynoszą zadowalających rezultatów. Podłoga pokryta jest nieestetycznymi smugami i zaciekami. W przypadku paneli należy szczególnie uważać na jakość wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ drewniane panele wymagają szczególnych zabiegów konserwujących.

W jaki sposób czyścić panele

Podłogi z drewnianych paneli należy regularnie czyścić i odkurzać, ponieważ bardzo ważne jest usuwanie na bieżąco drobinek piasku, kurzu i innych zanieczyszczeń, które mogłyby panele porysować i uszkodzić. Nie powinny być one narażone na ścieranie i nadmierną ilość wody. Zawilgocenie paneli może doprowadzić do wniknięcia wody w strukturę drewna, jego pęcznienie i deformację, a przez to na zniszczenie podłogi. Trzeba także uważać przy wyborze detergentów, ponieważ panele nie lubią mocnych wybielaczy i odplamiaczy. Najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie nowoczesnego i skutecznego narzędzia sprzątającego, a jest nim Hizero Bionic Mop.

Dlaczego warto wybrać mop Hizero

Luksusowy dom to nie tylko piękne i efektowne wnętrza, ale także wysokiej klasy narzędzia sprzątające, które łatwo, szybko i efektywnie pozwolą na jego idealne wysprzątanie. Mop Hizero to innowacyjne urządzenie, które jest prawdziwą rewolucją na rynku akcesoriów sprzątających. Ten nowoczesny mop automatyczny posiada aż 4 funkcje: zamiata, myje, wyciera do sucha, a na dodatek sam się czyści. Mop perfekcyjnie wysprząta podłogę z paneli usuwając z niej wszelkie materiały sypkie, sierść zwierząt, rozlane napoje, a nawet uporczywe, stare plamy. To urządzenie bardzo ekonomiczne, które przy użyciu zaledwie 1 litra wody może wyczyścić ponad 100m2 powierzchni.

Mop bezprzewodowy – funkcjonalność i wygoda

Hizero Bionic Mop jest wyposażony w szereg praktycznych udogodnień. Wyposażony jest w wygodne pojemniki, które pozwalają na odseparowanie zabrudzeń suchych oraz brudnej wody. Dioda LED informuje o statusie pracy, np. o konieczności wymiany lub dolania wody. Mop wyposażony jest także w system zabezpieczający baterię przed przegrzaniem, spięciem lub przeładowaniem. Ponadto pracuje cicho i jest bardzo łatwy i wygodny w obsłudze, ponieważ sterowanie odbywa się przy użyciu zaledwie dwóch przycisków. Lekka konstrukcja, kompaktowe rozmiary, atrakcyjny design i wbudowane kółka sprawiają, że praca z nim jest prawdziwą przyjemnością.

Kup Hizero Bionic Mop na http://sternapolska.pl/produkty/hizero/223-hizero-4-in-1-bionic-mop!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here