Strona główna Usługi Krówki z logo jako produkt spersonalizowany

Krówki z logo jako produkt spersonalizowany

763
PODZIEL SIĘ

Każdy przedsiębiorca chciałby, aby jego firma była rozpoznawalna i kojarzyła się z czymś dobrym. Dlatego firmy decydują się na rozdawanie różnych upominków z nadrukowanym logo. Jednak, kiedy już się zdecydowaliśmy, że właśnie poprzez rozdawanie drobnych prezentów, chcielibyśmy reklamować swoje przedsiębiorstwo, to pozostaje pytanie na co postawić?

W końcu nie chcemy, aby nasz gadżet został wyrzucony w 5 minut od otrzymania go. I tutaj zaczyna się trudność. Niektórzy stawiają na droższe gadżety, jak kubki a inni na tańsze – breloczki i magnesy. Zarówno jedno rozwiązanie jak i drugie ma swoje wady i zalety. Kubek – droższy, jednak na pewno więcej osób będzie go używać niż breloczka, a co za tym idzie – więcej osób zobaczy naszą reklamę. Jest jeszcze jedna opcja – słodycze. Coraz więcej firm stawia właśnie na na przykład krówki z logo. W końcu kto nie pokusi się na darmową krówkę? Logo również nie będzie przeszkadzało takiemu odbiorcy, ponieważ w końcu to tylko papierek, a jednak gdzieś tam w głowie zostanie nasza nazwa firmy i dobre wspomnienia z nią związane. Takie krówki reklamowe można rozdawać na ulicy, w biurze, gdziekolwiek. Taka słodka wizytówka. A co jeśli chcielibyśmy obdarować czymś kogoś ważnego na oficjalnym spotkaniu?

Trochę dziecinne mogłoby być podarowanie jedynie krówek. W takim wypadku polecam przemyśleć opcję eleganckiego pudełeczka na cukierki – znowu mamy prawie całkowitą pewność, że nasz prezent zostanie wykorzystany i pozostawi miłe odczucia, a przecież to jest najważniejsze. Czasami proste rozwiązania są najlepsze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here