Strona główna Styl i moda Naturalna pielęgnacja włosów – najlepsze co możesz im podarować

Naturalna pielęgnacja włosów – najlepsze co możesz im podarować

398
PODZIEL SIĘ

Pielęgnacja włosów jest zabiegiem niezwykle ważnym, jeżeli pragniemy mieć włosy lśniące i zdrowe. Niezależnie od ich koloryzowania czy stosowania zabiegów chemicznych, możemy się cieszyć pięknymi i zdrowymi włosami. Grunt to odpowiednia pielęgnacja. Utrzymanie włosów we właściwej kondycji to rezygnacja z kosmetyków, które zawierają:

  • silikony,
  • parabeny,
  • konserwanty,
  • sztuczne barwniki i substancje zapachowe.

Wyżej wymienione substancje mogą uczulać, powodować, że włosy staną się oklapnięte, ociężałe i pozbawione wigoru. Codzienna pielęgnacja włosów wymaga odpowiedniego podejścia. Każdy typ włosów, będzie potrzebował innej pielęgnacji. W zależności od potrzeb możemy wybierać wśród dostępnych kosmetyków dedykowanych właśnie naszym potrzebom: https://visplantis.pl/produkty/pielegnacja-wlosow/

Tu znajdziemy przewodnik jakich kosmetyków używać do pielęgnacji włosów o różnych problemach.

Różne rodzaje włosów, to różne potrzeby. Każdą pielęgnację włosów należy rozpocząć od wyboru dobrego szamponu. Odpowiednio dobrany szampon dokładnie oczyści skórę głowy. Istotne jest aby działał delikatnie, nie podrażniając bardzo wrażliwej w tym miejscu skóry.

Równie ważny jest dobór właściwej odżywki. Kosmetyk ten zawierać powinien w sobie składniki, które nie tylko nawilżą włos, ale także go odżywią.

Jak dbać o włosy w sposób właściwy? Skoncentrujmy się na składzie kosmetyków, ważne jest aby były to składniki pochodzenia naturalnego. W ten sposób zadbamy o właściwe ph skóry głowy i odpowiednie odżywienie włosów.

Tu znajdziemy przewodnik jakich kosmetyków używać do pielęgnacji włosów o różnych problemach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here