Strona główna Rozrywka Nowa edycja Rolnik Szuka Żony, już od września 2020

Nowa edycja Rolnik Szuka Żony, już od września 2020

415
PODZIEL SIĘ

Od 13 września startuje nowa, siódma już edycja programu Rolnik szuka żony. Program który pokochało miliony polaków, znowu zaskoczy i dostarczy emocji. Czego możemy spodziewać się po nowych uczestnikach? Jak potoczą się ich losy? Tego dowiemy się już niebawem, na antenie telewizji lub na stronie https://rolnik-szuka-zony.pl/

Kogo zobaczymy w programie?

To właśnie ich losy, będziemy śledzić przez najbliższe tygodnie. Poznajmy nowych uczestników. 

Paweł

To 38 letni hodowca krów szkockich z województwa dolnośląskiego. Interesuje się sportem i sam trenuje lekkoatletykę, bierze udział w maratonach. Szuka szczupłej i wysportowanej kobiety, pełnej pozytywnej energii i szczerej, z którą będzie mógł zbudować dom i założyć rodzinę. Czy mu się to uda?

Dawid

Ma 29 lat i przeżył poważny zawód miłosny, po którym trudno było mu ponownie zaufać. Ale wieży, że spotka jeszcze prawdziwą miłość i stanie na ślubnym kobiercu. Mieszka i prowadzi gospodarstwo wraz z rodzicami a jego pasją są nowinki technologiczne.

Maciej

31-letni uczestnik, właśnie kończy doktorat z rolnictwa. Prowadzi aktywny tryb życia, gra w siatkówkę, pływa na basenie, gra w paintball. Wierzy, że w programie znajdzie miłość od pierwszego wejrzenia.

Józef

Ma 66 lat, a od 16 jest wdowcem. Przywiązuje dużą wagę do wyglądu i kondycji, tego samego wymaga od partnerki. Szuka prawdziwej miłości.

Magdalena

To piękna Wielkopolanka, ma 26 lat i jest po rozwodzie ale wierzy, że znajdzie tego jedynego. Prowadzi gospodarstwo z rodzicami i bratem, a dodatkowo jest kosmetologiem. 

fot. rolnikszukazony.vod.tvp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here