Strona główna Budownictwo i nieruchomości Pożyczka pod zastaw domu – zastrzyk gotówki na promocję firmy

Pożyczka pod zastaw domu – zastrzyk gotówki na promocję firmy

23
PODZIEL SIĘ

Prowadzona działalność gospodarcza wymaga odpowiedniej promocji, by móc pozyskać taką ilość klientów, która pozwoli na uzyskiwanie przychodów, umożliwiających nie tylko rozwój, a przede wszystkim zdobycie stabilnej pozycji firmy na rynku. Działania marketingowe wiążą się zazwyczaj ze sporym nakładem finansowym, na który nie zawsze możemy sobie pozwolić, szczególnie na początku naszej drogi zawodowej. Warto więc zastanowić się nad pozyskaniem dodatkowych środków, które nie obciążając bieżących wydatków dadzą możliwość wypromowania świadczonych usług.

W jaki sposób uzyskać pożyczkę pod zastaw domu

Komfortowe pożyczki pod zastaw w domu klienta to jedna z opcji, która jest szybkim i łatwym sposobem na zdobycie gotówki, potrzebnej na dowolny cel, którym może być właśnie promocja firmy. Przedsiębiorca, będący właścicielem domu może wykorzystać go jako zabezpieczenie, bez względu na to, jakiego typu jest to nieruchomość, nawet jeśli jest ona w trakcie budowy. Przez cały okres kredytowania, zastawiony dom pozostaje własnością osoby, która taką pożyczkę zaciągnęła i ma ona prawo z niego korzystać. Do zalet takiego rozwiązania można zaliczyć:

  • Wykorzystanie pożyczki na dowolny cel biznesowy
  • Elastyczne warunki spłaty
  • Brak badania zdolności kredytowej
  • Uproszczoną procedurę

Pożyczki pod zastaw są regulowane prawnie, zatem nie trzeba obawiać się niebezpieczeństwa przy podjęciu takiego kroku. Terminowość spłat zapewnia gwarancję własności zastawionego domu, a wpis do hipoteki zostaje usunięty z chwilą spłaty pożyczki.

W jaki sposób promować własną firmę za uzyskane środki

Sposobów na reklamę jest bardzo wiele, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie rozeznania, w którym miejscu przyniesie ona oczekiwany skutek. Jeśli firma świadczy usługi, dobrym krokiem jest promocja o zasięgu lokalnym, by jak najwięcej osób z danego regionu na nią trafiło. Budowanie dobrych relacji zapewni pozytywne opinie na temat działalności firmy, a stąd już prosta droga do zaufania klientów.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUnieważnienie umowy na kredyt we frankach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here