Strona główna Usługi Tania wypożyczalnia samochodów

Tania wypożyczalnia samochodów

459
PODZIEL SIĘ

Nie trzeba wcale dużo płacić żeby mieć samochód dla siebie z wypożyczalni. Dawniej te ceny były bardzo wysokie, ale dzisiaj sytuacja się zmieniła. Dzisiaj można będzie o wiele taniej auto wynająć. Dla przykładu małe miejskie samochody kosztują po kilkadziesiąt złotych za dobę. W tej cenie otrzymujemy.

– auto zatankowane do pełna,

– podstawowe ubezpieczenie OC i AC,

– nowy samochód z małym przebiegiem,

– samochód bez limitu kilometrów.

Nowy pewny samochód

Zawsze nowy samochód to nowy i nikt temu nie zaprzeczy. Można nim jechać sto albo i tysiąc kilometrów. W przypadku wypożyczalni https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-warszawa/ trzeba pamiętać o zgłaszaniu dalszych łącznych tras niż trzy tysiące kilometrów. Dlaczego? Są to nowe samochody, który wymagają serwisowania i trzeba pilnować się ilości kilometrów, jakie do wizyty w serwisie pozostały. To, dlatego trzeba będzie tego wszystkiego dobrze pilnować, a nie będziemy mieć problemów. Jeśli jedziemy gdzieś bardzo daleko i zbliża się serwis to po prostu wypożyczalnia podstawi nam inny samochód. Jeśli tylko się chce to można wszystko załatwić. Musimy tylko pomyśleć o tym nieco wcześniej. Przecież wiemy ile mniej więcej przejdziemy kilometrów, dlatego wszystko można sobie bardzo dokładnie zaplanować.

Wyjazdy poza granice kraju

Nie wszystkie wypożyczalnie się na to zgadzają. Wszystko będzie zależne od tego, do jakiego kraju jedziemy. Na pewno kraje UE są mile widziane, ale jeśli wybieramy się na wschód to sytuacja się zmienia. Wszystkiego można się dowiedzieć zanim wypożyczymy samochód. Po prostu trzeba się z wypożyczalnia skontaktować, a oni wszystko nam powiedzą. Czy można zabrać samochód poza granice bez powiadomienia o tym wypożyczalni? Nie, bo to oznaczałoby kradzież. Wypożyczalnia będzie o tym wiedziała, bo w samochodach są montowane systemy, które pokazują gdzie w danej chwili samochód się znajduje, dlatego nie warto tego robić na własną rękę. Za wyjazdy zagranicznie mamy naliczane dodatkowe opłaty, a ich wysokość zależna jest od tego, do jakiego kraju się udajemy. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here