Strona główna Internet Wybieramy pakiet Agentbot dla agencji ubezpieczeniowej

Wybieramy pakiet Agentbot dla agencji ubezpieczeniowej

320
PODZIEL SIĘ

Wybierając pakiety trzeba będzie porównać sobie te, które są dostępne. Dla osób, które mają mało klientów wystarczy pakiet agentbot Basic. W ten sposób można będzie szybko pomóc klientom w wyszukiwaniu ofert z ubezpieczeniami.

Co zawiera pakiet Basic

  • 100 klientów,
  • 1500 wyliczeń.
  • 1 stanowisko,
  • 1 GB na koncie.
  • wiele innych.

Oferta jest bardzo dobrze przygotowana. Idealnie nadaje się dla małej agencji, w której pracuje jedna osoba. Oczywiście, jeśli potrzebne są inne pakiety nawet dla pięćdziesięciu stanowisk to nie ma problemów, aby je wybrać z oferty.  Pakiety można w indywidulany sposób dopasować do wszystkich swoich wymagań i oczekiwań. Najważniejsze jest to, że taki agentbot sprawdza się w małych i dużych agencjach. Może to być tylko jedna oferta od towarzystwa, ale może być ich dziesięć czy dwadzieścia. W ten sposób klient, który się do nas zgłasza w kilkadziesiąt sekund ma przedstawione wszystkie oferty. Można to zrobić bezpośrednio w swojej agencji, ale można również wyszukiwać to przez stronę.

Krótki czas wyszukiwania ofert

Gdyby klient miał czekać na wprowadzenie danych za każdym razem i do każdej oferty to znudziłoby mu się to bardzo szybko. Jeśli w jednym miejscu jest to wszystko, na czym mu zależy to zmienia wszystko. Wiele się na tym zyska dla własnych zarobków, a właśnie na tym welur z nas zależy. Jeśli obsłużymy w tym samym czasie więcej osób to uda nam się na tym bardzo dużo zarobić. Nie pozostaje nam nic innego jak bardzo szybko zacząć fazę testów tego programu. Jeśli sprawdzi się w naszej firmie to będziemy mogli, co miesiąc przedłużać umowę z firmą, która ten program udostępnia. Bez takiej pomocy sztucznej inteligencji mamy wiele pracy. Skoro nie kosztuje taki pakiet wiele pieniędzy to, po co się męczyć? Lepszym rozwiązaniem będzie skorzystać z oferty i przekonać się jak można będzie pracować na takim programie. Kilka minut zajmuje nam rejestracja i można rozpoczynać swoją pracę. My będziemy zadowoleni i nasi klienci na pewno będą również bardzo zadowoleni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here