Strona główna Motoryzacja Zalety stosowania karty paliwowej FLOTEX POLSKA

Zalety stosowania karty paliwowej FLOTEX POLSKA

463
PODZIEL SIĘ

Karty paliwowe zyskują na popularności wśród przedsiębiorców i rewolucjonizują sposób dokonywania opłat za tankowanie. Są interesującym rozwiązaniem pozwalającym na szybkie i proste do rozliczenia transakcje na stacjach benzynowych. Firma FLOTEX POLSKA przygotowała specjalną ofertę, z którą warto się zapoznać.

Karta paliwowa FLOTEX POLSKA

Karta paliwowa FLOTEX POLSKA pozwala przede wszystkim na oszczędności. Użytkownicy karty płacą mniej za każdy litr zatankowanego paliwa na stacjach ORLEN, BLISKA, BP, Shell oraz AMIC. Kierowca w sposób bezpieczny i bezgotówkowy może opłacić tankowanie na ponad 3 700 stacji paliw w Polsce! Zaletą karty jest także to, że większość formalności można załatwić drogą online, a klient otrzymuje faktury zbiorcze, które ograniczają biurokrację do minimum. Oferta FLOTEX POLSKA to także innowacyjna usługa „Mapa cen”. Pozwala ona na porównanie cen ON dla stacji, gdzie miało miejsce tankowanie w ciągu ostatnich 14 dni i wybór najkorzystniejszej ceny.

Jaką kartę paliwową wybrać

Karty paliwowe oferowane są przez różne firmy. Wśród nich warto wyróżnić ofertę FLOTEX POLSKA. Dlaczego? Cechuje się ona dużą elastycznością, dzięki czemu mogą korzystać z niej zarówno małe jak i duże firmy. W zależności od potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy można ją zamówić na imię i nazwisko kierowcy, numer rejestracyjny samochodu służbowego lub po prostu na firmę. W zależności od liczny samochodów służbowych, z łatwością można wybrać preferowany typ karty. Jej zamówienie nie wymaga żadnych gwarancji bankowych czy składania depozytów. Więcej informacji znajdziesz na: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/

Karta paliwowa to wygodne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Pozwala ona nie tylko na tańsze tankowanie i łatwiejsze rozliczenie zakupów paliwowych. Daje też ona możliwość wyboru stacji oferujących najbardziej atrakcyjną cenę oraz oferuje szereg usług dodatkowych. Oferta FLOTEX POLSKA jest elastyczna i warto poznać jej szczegóły – niezależnie od wielkości firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here