Strona główna Usługi Zareklamuj się na słodkich pysznościach

Zareklamuj się na słodkich pysznościach

485
PODZIEL SIĘ

Czy jest coś, do czego mamy tak ogromną słabość, jak do słodyczy? No…może znajdzie się jeszcze kilka takich rzeczy. Nie można jednak zaprzeczyć temu, że pysznym, słodkim smakołykom bez wątpienia trudno się oprzeć.

Jeżeli zatem pragniesz pozyskać wiernych i wdzięcznych klientów, polecamy zareklamować się właśnie na papierkach słodkich cukierków! Brzmi niepoważnie? A czy poważnym jest zjadanie kilograma ciastek przy ulubionym serialu? A jednak każdy z nas nieraz ulega tej słodkiej pokusie…niech ulegną jej również Twoi klienci! Nasze cukierki reklamowe zamawiane i polecane są przez wiele firm. Możesz wykorzystać je na wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych czy targach, lecz także w kontaktach z klientami indywidualnymi. Nie jesteś w stanie sobie wyobrazić, jak na cukierkach miałoby wyglądać logo Twojej firmy?

To zadanie pozostaw nam! Na podstawie wysłanych przez Ciebie informacji, które chcesz umieścić, wykonamy kilka wersji tej cukierkowej grafiki i prześlemy do oceny. Twoim zadaniem będzie jedynie wybranie najbardziej odpowiadającego Ci projektu i…wysłanie nam niewielkiej sumy pieniężnej. Dodatkowo, w okresie świątecznym, na cukierkach reklamowych oprócz logo Twojej firmy umieścimy świąteczne życzenia oraz dostosujemy szatę graficzną do okazji. Nie czekaj! Wejdź na naszą stronę internetową – znajdziesz na niej zarówno cennik, informacje na temat czasu realizacji zamówienia i dostawy, jak i przykładowe projekty.

Jeżeli czujesz w sobie pasję do grafiki i sam masz pomysł na to, jak cukierki z nadrukiem mogłyby wyglądać, prześlij nam swój projekt, a my uczynimy go prawdziwym!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here