Strona główna Usługi Zastosowanie alkomatów elektrochemicznych

Zastosowanie alkomatów elektrochemicznych

480
PODZIEL SIĘ

Jazda pod wpływem alkoholu może prowadzić do groźnych w skutkach wypadków. Dlatego każdy, odpowiedzialny kierowca powinien się zaopatrzyć w urządzenie pomiarowe, służące do badania poziomu stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Nowoczesne alkomaty to urządzenia bardzo precyzyjne, które dają dokładne pomiary, a przy tym są bardzo efektowne i ergonomiczne. Takie urządzenia pozwolą na dyskretne zbadanie poziomu alkoholu w każdych warunkach. Dzięki ich wykorzystaniu kierowca będzie miał 100 procent pewność co do stanu swojej trzeźwości.

Alkomat elektrochemiczny – jakie ma zalety

Alkomaty wyposażone w sensor elektrochemiczny należą do najlepszych na rynku. To urządzenia najnowszej generacji, które cechują się trwałością, odpornością na warunki zewnętrzne i długą żywotnością. Ponadto oferują bardzo dokładne, powtarzalne i stabilne pomiary. Analizatory wydechu z czujnikiem elektrochemicznym są bardziej wydajne i ekonomiczne, ponieważ są tańsze w eksploatacji. Wymagają mniejszych częstotliwości kalibracji, ponieważ wykonuje się ją dopiero po 12 miesiącach lub po 500 przeprowadzonych pomiarach. Alkomaty elektrochemiczne działają szybko i niezawodnie i umożliwiają wykonanie dużej ilości testów w zaledwie godzinę. Takie alkomaty kupisz na: https://www.kalibrujemy.pl/15-alkomaty-elektrochemiczne


Alkomat elektrochemiczny – jakie ma zastosowanie

Zastosowanie alkomatów elektrochemicznych jest bardzo szerokie. Urządzenia tego typu wykorzystują zarówno prywatni użytkownicy do zastosowywań osobistych, którzy chcą mieć pewność czy mogą wsiąść za kółko, jak i właściciele firm z różnych branż, chcący skontrolować stan trzeźwości swoich pracowników. Alkomaty z czujnikiem elektrochemicznym wykorzystują szkoły, uczelnie, szpitale, domy opieki i wiele innych, publicznych instytucji. Takie urządzenia to także niezbędne wyposażenie służb mundurowych: policji do badania poziomu trzeźwości kierowców na drodze, a także wojska, straży miejskiej czy służby celnej. Zastosowań alkomatu elektrochemicznego jest bardzo wiele, ponieważ umożliwia wykonanie testu w bardzo krótkim czasie i daje powtarzalny, miarodajny wynik pomiaru.

Najlepsze alkomaty elektrochemiczne

Jeżeli chcesz zakupić wysokiej klasy alkomat z czujnikiem elektrochemicznym zajrzyj na stronę rzetelnego i godnego zaufania sklepu.
Sklep Kalibrujemy.pl oferuje bardzo bogaty wybór urządzeń, wyposażonych w wiele praktycznych funkcji. To testery wydechu, które cechują się bardzo długą żywotnością sensora, bo około 5 lat, posiadają czytelny wyświetlacz, pokazujący wyniki bardzo precyzyjnie, bo do jednej tysięcznej, są ergonomiczne i posiadają atrakcyjny design.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here